To Ty decydujesz gdzie zostawisz swój samochód.
I to od tej decyzji zależy, czy wstajesz wypoczęty, czy nie wyspany!

Parking  |  Jak na placu budowy  |  Sprzyjające okoliczności  |  Ogromny wybór  |  Kontakt

Ogromny wybór

Wraz ze wzrostem liczby samochodów poruszających się po naszych drogach rośnie ilość miejsc parkingowych. Jest to dlatego tak istotne, ponieważ bez tych parkingów nie mielibyśmy gdzie trzymać swoich samochodów. Dlaczego więc osoby mieszkające wielkich osiedlach mają problem z parkowaniem?

Odpowiedź jest prosta. Osiedla są na określonej przestrzeni i teraz jeżeli przybywa nowych samochodów na danym osiedlu, to wraz z nimi miejsc parkingowych nie przybywa. Może się tak zdarzyć, że miejsc przybędzie, ale niestety odbędzie się to kosztem np. terenów zielonych na osiedlu, albo placu zabaw dla dzieci.

Na szczęście wokół nas pojawiają się nowe parkingi i jest z czego wybierać. Możemy znaleźć parking podziemny, pod chmurką czy ostatnio dość ciekawie rozwiązywane parkingi piętrowe. Mamy do wyboru pomiędzy płatnymi miejscami parkingowymi, a parkingami strzeżonymi z monitoringiem. Chyba jedną z ważniejszych wad poza płatnościami na takim parkingu jest to, że musimy do niego się jakoś dostać odstawiając na nim samochód i potem po niego się udając.
Copyright © 2012 parking.